Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Znana z optymistycznego nastawienia do świata

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    23.09.2015
Joanna Miśkowiak
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
- Dzięki pracy, mam nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim zajęcie. Czuję się przez to wartościowa - mówi jutrosinianka- Dzięki pracy, mam nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim zajęcie. Czuję się przez to wartościowa - mówi jutrosinianka fot. Joanna Miśkowiak

- Nie boję się ani księdza, ani burmistrza, ani policjanta. To zwykli ludzie i jak mam im coś do powiedzenia, to mówię wprost. Gdzie potrzeba, wszędzie się garnę - przyznaje jutrosinianka Helena Bender. W swojej gminie jest znana z optymistycznego nastawienia do świata i poczucia humoru.

Tam, gdzie się zjawia od razu poprawia się nastrój i zaczynają żarty - na spotkaniu towarzyskim, w sklepie, a nawet w pracy, bo choć Helena Bender jest już na emeryturze, nadal jest aktywna zawodowo.

- Emerytura nie jest wysoka, więc żeby dorobić jeździłam 11 kilometrów do Czeluścina na obieranie cebuli i pracowałam też przy zbiorze pomidorów. Kiedyś w trasie zobaczył mnie pan Wiesław Legutko i powiedział, że mam nie jeździć tak daleko, bo on mnie przyjmie do pracy - opowiada jutrosinianka, która należy między innymi do zespołu "Orlanie".

Więcej o pozytywnej mieszkance Jutrosina w aktualnym wydaniu "Życia Rawicza"

Zobacz występ pani Heleny na tegorocznych dożynkach powiatowych

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Strażnik Teksasu
ponad rok temu ocena: 100%  2
Inwigilacja i cenzura. 25 lat niby wolności a komentarze są wybierane i tylko te poprawne politycznie umieszczane. Jesteście słabi, dziennikarsko niepoprawni, nierzetelni. Żenada i wstyd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Strażnik Teksasu
ponad rok temu ocena: 33%  1
Błąd proszę Panią księdza należy się bać. Może Pani rozgrzeszenia nie dostać bądź inna kara zgodnie z prawem kanonicznym na Panią spadnie. Proszę wpłacić cołaskę nie mniejszą niż 1000 zł na radio Ojca Dyrektora, a być może zostanie wybaczone. Pochwa :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji