Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Uroczysta inauguracja roku akademickiego

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    2.10.2015
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 8 / 88%
A A A
Trzyosobowa delegacja złożyła ślubowanie w imieniu 26 nowo przyjętych słuchaczyTrzyosobowa delegacja złożyła ślubowanie w imieniu 26 nowo przyjętych słuchaczy fot. Joanna MIśkowiak

- Kolejny, dziewiąty już rok akademicki rozpoczynamy w gronie 196 słuchaczy. Po czterech miesiącach wakacji wracamy na nasz uniwersytet z nowymi nadziejami i oczekiwaniami. Wracamy z wielką radością, gdyż studiowanie jest dla nas prawdziwą przyjemnością - zaznaczał Wincenty Figielek, prezes Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który przedstawił plany na najbliższe miesiące.

Uroczystość inauguracyjna odbyła się w sali rawickiego kina. Wzięli w niej udział oprócz studentów także zaproszeni goście: profesorowie Piotr Nowak i Stanisław Legutko, przedstawiciele władz samorządowych, kierownicy instytucji i organizacji współpracujących z RUTW. Ważnym punktem spotkania było nadanie godności Członka Honorowego RUTW. Tytuł ten otrzymał burmistrz Grzegorz Kubik - wcześniej wiceprezes uniwersytetu i jeden z inicjatorów jego powstania. Uroczystość uświetnił występ chóru rawickich nauczycieli.

Więcej w najbliższym wydaniu "Życia Rawicza"

+ 7 głosów: 8 (88%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!