Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Studenci RUTW zapraszają na spartakiadę

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    4.05.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Spartakiada to przede wszystkim dobra zabawaSpartakiada to przede wszystkim dobra zabawa fot. Joanna Miśkowiak, archiwum

Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza seniorów z całego powiatu do udziału w siódmej edycji spartakiady, która odbędzie się w sobotę, 13 maja, na terenie “Zielonego Fortu”.

Jak co roku jej celem jest propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności seniorów, a także integracja z młodym pokoleniem. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 55 rok życia, a każda osoba ma prawo startu w 10 konkurencjach.

- Dopuszcza się udział seniora z wnuczką lub wnukiem do lat 12, który może startować w maksymalnie w pięciu konkurencjach - zaznaczają organizatorzy. Zapisy uczestników przyjmowane będą od godziny 10.30 do 11.30 w biurze zawodów na terenie „Zielonego Fortu”. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymają dyplomy i medale, a także nagrody. Dodatkowo wyłonieni zostaną również - “Najaktywniejszy Senior 2017”, “Najaktywniejsza Seniorka 2017” oraz “Najaktywniejszy Junior”.

Konkurencje zawodów: prowadzenie piłki, boule, strzały na bramkę, rzut piłką do kosza, slalom z kołami, marsz z kijkami, przyciąganie liny z ciężarem, wędkowanie, sprawność kelnera, konkurencja dla panów - podnoszenie ciężaru, dla pań - rzut piłką lekarską.

Program imprezy: 10.30 - 11.30 - zapisy uczestników 11.00 - otwarcie spartakiady 11.00 - 14.00 - współzawodnictwo w konkurencjach, animacja, zabawy dla dzieci, bar kawowy, stoisko słuchaczy Centrum Kształcenia Zawodowego (pomiar ciśnienia, poziomu cukru itp.) 12.00 - 15.00 - zabawa przy muzyce, aerobik, wspólne śpiewanie 13.00 - 14.00 - prezentacja umiejętności sprawnościowej 13.30 - 14.00 - poczęstunek 14.30 - ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów, medali i nagród.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!