Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Spartakiada seniorów - dobra zabawa na świeżym powietrzu

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    21.05.2016
Joanna Miśkowiak
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Na terenie "Zielonego Fortu" odbyła się dziś VI spartakiada zorganizowana przez Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Studenci seniorzy, mieszkańcy Rawicza i okolic przez kilka godzin startowali w konkurencjach sportowych i wypoczywali na świeżym powietrzu.

Seniorzy (niektórzy z wnukami) wzięli w kilku konkurencjach. Było m.in. prowadzenie piłki, strzelanie do bramki, rzut piłką lekarską, slalom z kołami, marsz z kijkami, przyciąganie liny z ciężarem, wędkowanie. Rozegrano też turniej tenisa stołowego. Najważniejszą sprawą nie była jednak rywalizacja, czy medale, ale dobra zabawa. Seniorzy tańczyli, śpiewali, spacerowali. Panie brawurowo zatańczyły też zumbę i wzięły udział w ćwiczeniach Jumping Frog, które poprowadziła Małgorzata Szkiełka z centrum fitnessu i fizjoterapii Sport&Med.

Na zakończenie najlepsi otrzymali medale i dyplomy. Tytuły Najaktywniejszych Seniorów przypadły w tym roku Bożenie Michalak i Waldemarowi Olberowi. Najaktywniejszą juniorką została Wiktoria Lipowska.

Relacja z wydarzenia w najbliższym wydaniu "Życia Rawicza"

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Gabriela
  ponad rok temu 2
  Najaktywniejszą juniorką została Wiktoria Lipowska--sprostowanie napisano Weronika Lipowska-ma być Wiktoria Lipowska
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Maryla z Bojanowa
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Bozenka moje gratulacje!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji