Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Rawiccy seniorzy świętowali. Zobacz zdjęcia i film

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    30.10.2015
Karol Pospiech
komentarzy 5 ocen 20 / 100%
A A A
Seniorzy z dziennego domu wykonali piosenkę „Happy” Pharrella WilliamsaSeniorzy z dziennego domu wykonali piosenkę „Happy” Pharrella Williamsa fot. K. Pospiech

„Żeby szczęśliwym być” - pod takim hasłem odbył się XIV Gminny Dzień Seniora w Rawiczu. Seniorzy, jak co roku, nie zawiedli - wypełnili dom kultury po brzegi. - To wy jesteście przyszłością - zwróciła się do świętujących Urszula Zelek, kierownik Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Rawiczu.

W części artystycznej wystąpili: Izabella Tarasiuk-Andrzejewska z Teatru Muzycznego w Poznaniu, seniorzy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej, grupa taneczna Golden Dance oraz zespół wokalny z Klubu Seniora „Jesienny liść” i wokalista Igor Demuth.

 

Spotkanie było okazją do złożenia życzeń seniorom. - Przede wszystkim zdrowia, bo gdy jest zdrowie, to jest wszystko. Dziękuję, że jesteście, bo dla naszej gminy jesteście prawdziwym skarbem i udowadniacie to każdego dnia - podkreślił burmistrz Grzegorz Kubik.

Życzę Bożego Błogosławieństwa, aby rodziny was kochały nie tylko z okazji waszych świąt, ale też przez cały rok. Niech ludzie starsi cieszą się szacunkiem i wdzięcznością - dodał ks. kanonik Wojciech Prostak, proboszcz Parafii pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP w Rawiczu.

+ 20 głosów: 20 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ 79 -letni rawiczanin
  ponad rok temu 5
  piekne przemówienia P. . Burmistrza że my starsi jestesmy skarbnica mądrosci z duzym doświadczeniem . TYLKO TEGO NIE ODCZULIŚMY. Ani jednego zdjecia w internecie . Za Pana Pawłowskiego piekne zdjecia było mozna zobaczyć siebie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ obecna
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  Potwierdzam. Wolontariusze byli wspaniali. Występ grupy Golden Dance SUPER!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ G Kubik
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  Bez Wolontariuszy nie było by tej imprezy. Dziękowalismy im na niej, ale bardzo dziękuję również tutaj. Byliście wspaniali :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  ponad rok temu ocena: 94%  2
  Szkoda, że nikt nie wspomniał o wolontariuszach którzy pomagali.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do pana redaktora
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  W części artystycznej wystąpili: (jak wyżej) + dziecięca grupa taneczna Golden Dance.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji