Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jaki makijaż jest odpowiedni dla seniorki?

› Społeczeństwo› Dla seniorów ponad rok temu    13.03.2016
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Tobiasz Marciszak

Jaki jednak wykonać makijaż, gdy ma się mniej elastyczną skórę, zmarszczki, czy opadające powieki? Kosmetolodzy radzą seniorkom, by malowały się po prostu delikatnie i używały kosmetyków stosownych do ich skóry.

Według specjalistek, makijaż seniorki powinien być szykowny, naturalny i odmładzający. Wykonując go trzeba wziąć oczywiście pod uwagę zmiany w wyglądzie skóry spowodowane wiekiem, czyli zmarszczki, opadające powieki, mało wyraźny kontur ust, czy mało elastyczną cerę. - Skóra w tym wieku wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Obok kremu, w kosmetyczce seniorki niezbędne powinny być trzy kosmetyki do makijażu - podkład, tusz do rzęs oraz róż - wylicza Elżbieta Litwinowicz, kosmetolog, która wraz z Izabelą Mańkowską wystąpiły na poświęconej tematyce senioralnej konferencji w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu.

Więcej w najbliższym wydaniu "Życia Rawicza"

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!